Fideyo
Ceyda Kasabalı'dan Sevdiklerine Videolar

Ceyda Kasabalı

Oyuncu

Sevilen dizi ve sinema oyuncusu, aynı zamanda eşi Fırat Albayram ile birlikte ''Noluyo Ya¿'' adlı Youtube kanalında eğlenceli içerikler üreterek sevenleriyle buluşan Ceyda Kasabalı, artık Fideyo'da!

Ceyda Kasabalı, kendisinden alacağınız fideyo'ların gelirleri ile otizmli çocukların eğitimini desteklemektedir.

Son Fideyolar

Ceyda Kasabalı

Ceyda Kasabalı Kimdir?

3 Ocak 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve aslen Kocaelili olan güzel oyuncu; ilk, orta ve lise eğitimini de İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlayan Kasabalı, günümüze kadar birçok projede yer almıştır. İlk projesi olan Avrupa Avrupa ile büyük bir şöhret yakalamıştır.

Ceyda Kasabalı Kariyeri

Aktif ve başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip olan Kasabalı, oyunculuk süreci boyunca birçok projede yer almıştır. Tutsak, Yunus Emre, Yılanların Öcü ve Avrupa Avrupa isimli dizilerde rol almıştır. Eşi ile birlikte yürüttükleri Noluyo Ya isimli YouTube kanalından eğlenceli içerikler üretmektedir. Sosyal medyada geniş bir kitleye hitap eden Kasabalı, takipçileri tarafından oldukça sevilmektedir.

Ceyda Kasabalı Nereli?

İstanbul’da doğup büyümesine rağmen aslen Kocaelili olan Ceyda kasabalı, üniversite eğitimini memleketinde tamamlamıştır. Mektepli oyunculardan biri olan güzel oyuncu, takipçileriyle olan samimi muhabbetleriyle de dikkat çekmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan Damat Takımı isimli sinema projesinde canlandırdığı Ceyda karakteriyle de oldukça beğenilmiştir.

Ceyda Kasabalı Kaç Yaşında?

2021 yılı itibariyle 33 yaşında olan Ceyda Kasabalı aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından kaliteli içerikler üretmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Fırat Albayram ile hazırladıkları komik içeriklerle takipçilerine eğlenceli anlar yaşatmaktadırlar. Twich üzerinden beatpug kullanıcı adıyla yaptığı yayınlar da geniş bir izleyici kitlesine ulaşmaktadır.

Ceyda Kasabalı Eşi Kimdir?

2016 yılında Fırat Albayram ile dünya evine giren Ceyda Kasabalı’nın mutlu bir evliliği bulunmaktadır. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Fırat Albayram ile birbirinden eğlenceli içerikler üreterek YouTube üzerinden takipçileriyle paylaşmaktadır.

Burcu: Oğlak